Ankara Havadan Görüntüleme

ANKARA HAVADAN FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİMİ Ankara’da havadan çekim alanında hizmet veren firmamız, bir çok firmanın tanıtım çalışmalarına havadan fotoğraf ve havadan video çalışmalarıyla destek vermiştir. Bu çalışmalarda her zaman müşteri odaklı bir yol izleyerek, müşterilerimizin isteklerini dinleyerek onları en iyi tanıtacak görselleri havadan çekim alanında üretmeye özen gösterdik. Ankara’da havadan çekim alanında birçok firma ... Read More »

Bodrum’da yeni projeler için çekimdeydik

Bodrum’da yeni projeler için çekimdeydik

Bodrum’un en güzel yerlerinden biri olan Yalıkavak’ta yapılan yeni villa projesi için havadan fotoğraf çekimleri yaptık. Müşterimiz havadan fotoğrafın detaylı olmasını istediği için havadan fotoğraf çekimlerimizi 42mp olarak yaptık. Bodrum havadan fotoğraf çekimimizi bu mevsimde yapmamızın en büyük sebebi, denizde nem oranının daha az olmasıydı. 1ooom uzaktan havadan çektiğimiz fotoğraflarda bile nem oranı yok denilecek ... Read More »

Fabrika çekimlerinde drone ile havadan çekim farkı

Fabrika çekimlerinde drone ile havadan çekim farkı

HAVADAN FABRİKA ÇEKİMİ – DRONE ÇEKİMİ- HAVADAN FOTOĞRAF Havadan çekim hizmeti verdiğimiz sektörlerden biri havadan fabrika çekimi. Fabrika çekimlerinde, havadan fotoğraf ve video çekmek büyük avantajlar sunmaktadır. Fabrikaları drone ile çekerek, fabrikaların büyüklüğünü daha iyi göstererek, müşterilerin kendini daha iyi ifade etmesi kolaylaşmıştır. Havadan 4k ve havadan 42mp fotoğraf çektiğimiz için en iyi sonuçları fabrikalar ... Read More »

Havadan Çekim Fiyatları

Havadan Çekim Fiyatları

Havadan çekim fiyatları teknolojinin gelişmesiyle beraber, drone yani flycam kullanıcılarının artmasıyla beraber düşmeye başlamıştır. Bu sebeple havadan video ve fotoğraf çekimlerinde çok değişik fiyatlar çıkmaya başladı. Bu durum  hava çekimi yaptıran müşteriler açısından olumsuz sonuçlar doğurmaya başladı. Havaya kalkan ve görüntü alabilen her flycam hava çekimi yapabilir; ama bunu ne düzeyde yapabilir. Yani havadan yapılan ... Read More »

Canlı Yayınlar İçin Hazırız

Canlı Yayınlar İçin Hazırız

Havadan video ve fotoğraf çekimleriyle başladığımız bu sektörde yeni gelişen teknolojileri de kullanarak flycamlerimiz ile canlı olarak Full HD görüntü aktararak, hizmet alanlarımızı genişlettik. Havadan gecikmesiz olarak canlı yayın araçlarına hd görüntü aktararak farklı bakış açılarını ekranlara yansıtmaya çalışacağız. Havadan canlı yayının en çok ihtiyaç duyulduğu alanlar: Miting havadan canlı yayın Konser havadan canlı yayın ... Read More »

Flycam ile Havadan Görüntüleme

Flycam ile Havadan Görüntüleme

Flycam Helikopter, Hava Çekimleri, Havadan Görüntüleme Flycam ile havadan video ve havadan fotoğraflarda yapılacak işlemlerle daha estetik ve güzel görüntüler sağlanır.Havadan fotoğraf ve havadan video çekimi ile elde edilen görüntüler reklam ve tanıtım filmlerinde kusursuz sahneler yaratır. Flycam ile elde edilen hava çekimi imkanız gibi görünen yerlerde rahatlıkla istenilen görüntüleri elde eder. Havadan görüntü alınması ... Read More »

Artık Sertifikamız da Var

Artık Sertifikamız da Var

İnsansız hava aracı kullanımı için SHGM’nün uygulamaya koyduğu, iha ticari pilot sertifikamızı da almış bulunmaktayız. Flycam uçurmak ülkemizde artık izine tabi olduğu için, SHGM bu belgeleri zorunlu tutmuş. Hava çekimlerinde bir adım daha öne çıkmak için her zaman teknolojiyi ve bu alandaki gerekli düzenlemeleri takip etmeye devam edeceğiz. Flygraf Read More »

Djı Ronin’de artık bizimle

Djı Ronin’de artık bizimle

Hizmet kalitemizi artırmak amacıyla ekipmanlarımız arasına Djı Ronin’i de katmış bulunmaktayız. 3 axis sistem sayesinde red gibi büyük kameraları kolayca stabil olarak taşıyabilmektedir. Reklam, tanıtım ve dizi filmlerde flycam ile beraber kiralanabildiği gibi, ayrı olarak da kiralanmaktadır. Read More »

Sony A7RII’yi Ekipmanlarımız Arasına Kattık

Sony A7RII’yi Ekipmanlarımız Arasına Kattık

Sony’nin yeni çıkarmış olduğu a7RII’yi inceleyerek hem havadan fotoğraf hem de havadan video çekimlerinde bize fark katacağına inandığımız için ekipmanlarımız arasına katmaya karar verdik. Flygraf olarak havadan çekim alanında en iyi ekipmanları kullanmaya her zaman devam edecektir. Read More »

Load More Posts